YEC KİMDİR? O HALDE TANIŞALIM :)

YEC; Yazılım uzmanı, grafik tasarımcı, web tasarımcı, eğitimci ve yayıncının da bulunduğu eğlenceli ve profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır.

Firmamız yaklaşık 2006 yılından buyana faaliyettedir ve şu anda yaklaşık 172* kullanıcıya web sitesi hizmeti sağlamaktadır ve bu sayı hızla artmaktadır. Müşterilerimiz arasında ülkemizin her bölgesinden ve her sektörden firmalar, esnaf, devlet kurumları, okullar, öğretmenler, dernekler, vakıflar ve her meslek grubundan kişiler yer almaktadır.

Ürünlerimizin en temel özellikleri kapsamlı, kaliteli, kolay kullanımlı ve ekonomik olmalarıdır. Bu özellikler sayesinde herkes web sitesi sahibi olabilmekte ve sitesini bir başkasına ihtiyaç duymadan internete bağlanabildiği her ortamdan yönetebilmektedir.

Web yazılım ürünlerimiz, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir. Hedefimiz uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermek; kalite, verim ve fiyat olarak kullanilabilir ürünler ortaya çıkarmaktır. Düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetler üreterek herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır.

PEKİ YEC NELER YAPAR!

iz değerli müşterilerimiz için Sosyal medya, Görsel reklamlar, Web Tasarım vb. bir çok alanda hizmet sunmaktadır. %100 Müşteri memnuniyeti ile yola çıktığımız bu yolda bu güne kadar bir çok web sitesi, reklam danışmanlık hizmeti, logo, kartvizit, tabela, radyo single, tv reklamları ve ürün fotoğrafları ile 2006 yılından buyana aktif olarak görev yapmaktadır.

 • 1-
  Logo ve Kartvizit Tasarımı
 • 2-
  Danışmanlık Hizmetleri
 • 3-
  Radyo ve Tv Single/Yayınları
 • 4-
  Ürün, Katalog ve Menü Fotoğrafları
 • 5-
  Sıfırdan Web site tasarımı
 • 6-
  Mevcut Web sitenizi düzenliyoruz
 • 7-
  Domain ve Hosting
 • 8-
  Fotoğraf, Biyografi ve Belgesel (İD)

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ

Yazılım uzmanı, grafik tasarımcı, web tasarımcı, eğitimci ve yayıncının da bulunduğu eğlenceli ve profesyonel bir kadromızı tanıyalım :)

Kurucumuz-1

DAHA DETAYLI TANIYALIM

Erzincan’ın en çok web sitesi üreten, yerel başlayıp global olma yolunda emin adımlarla ilerleyen web tasarım ve reklam ajansı olarak tüm müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmayı amaçlıyor ve bunun yanında ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Web tasarım hizmetleri içerisinde yönetim panelli, sınırsız sayfa açabileceğiniz bir site içeriği, profesyonel web tasarımı, Türkçe yönetim paneli, Profesyonel e-mail adresi (her adrese Sınırsız hosting alan), raporlama sistemi, %100 SEO uyumlu web sayfalar ve her aşamayı kurulan DEMO hesabından takip etme ve onayınızla ilerlem sistemiyle fark yaratıyoruz.

Siz de sunduğumuz hizmetlerden memnun kalacak ve isteklerinize bizimle karşılık bulacaksınız. 2006 yılından buyana sektördeyiz, web tasarım ve reklam danışmanlık hizmetlerinin adresi yecweb.com :) neden olmasın!. Siz de sitemizde kendinize bir yer edinin ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıkları yakından görün. Sonrasında da pişman olacağınız hamleler yapmamış olursunuz.